Ana Sayfa
E-IDB.

E-IDB

EnvisionTEC'in Perfactory ailesi 3D yazıcı ailesi için E-IDB baskı malzemesi, ortodontik parantezlerin hassas yerleşimi ve serbest bırakılması için dolaylı bağlama tepsileri üretmek için esnek bir çözümdür.

E-IDB, bir ortodontistin tüm gerekli parantezleri bir kerede yerleştirmesini sağlayan, parantez uygulama süresini yarıya indiren ve sandalyede hasta zamanından tasarruf sağlayan, biyouyumlu bir Sınıf I materyalidir.

Yazılım, diş konumlandırması için gerekli dirseklerin optimal yerleşimini belirlemek ve hastaya özel bir tepsi tasarlamak için kullanılır. Bu tepsiyi E-IDB'yi kullanarak ve EnvisionTEC'in profesyonel kalitede 3D yazıcılarından birinde 3D bastığınızda, daha önce elde edilene göre daha yüksek doğrulukta yüksek kaliteli bir cihaz elde edilir.

 

TAVSİYE EDİLEN 3B YAZICILAR: Micro Plus Advantage, Micro Plus XL, Vida, Vida HD, Desktop Digital Dental Printer Plus, PixCera Plus, P3 DDP, P4 DDP, P4 DDP M, P4 DDP XL, Micro Plus HD, P4 Mini XL LED Series, P4 LED XXL


KULLANIM ALANLARI: Dental, Ortodonti

Parantezler 3D baskılı cihaza yerleştirilir ve parantezlerin en uygun şekilde yerleştirilmesi için hastanın ağzına aktarılır. Bir UV ışığı parantezleri hastanın dişlerine yapıştırır ve daha sonra esnek tabla çıkarılır ve bütün tek tek parantezler dişlere aktarılır.