Ana Sayfa
FS121M.

FS121M

Erişilebilir küçük çerçeve metal lazer sinterleme sistemi

FS121M, kullanıcının çoklu spot boyutları ve kaplama bıçakları arasında seçim yapmasını sağlayan erişilebilir küçük bir çerçeve sistemidir. Küçük bir alan kaplar ve daha az yardımcı ekipmana ihtiyaç duyar.


KULLANIM ALANLARI: Savunma ve Havacılık, Medikal, Otomotiv, Kuyum, Dental, İmalat


Esnek Çözüm

FS121M, kullanıcının çoklu spot boyutları ve kaplama bıçakları arasında seçim yapmasını sağlayan inanılmaz derecede esnek bir sistemdir; bu, küçük bir ayak izi ve yardımcı ekipmana daha az ihtiyaç duyulması ile birleştirildiğinde, FS121M'nin müşteri çalışma alanı, malzeme ve uygulama gereksinimlerini karşılamasını sağlar.

Fiyat Performansı

FS121M 200W Yb-fiber lazer ve tamamen dijital bir tarama sistemine sahiptir. Bu özellikler ince nokta boyutuyla birlikte karmaşık parçaların oluşturulmasını sağlar. Farsoon, makinelerimizdeki en yüksek kalite standardına adanmıştır. Tüm kilit bileşenlerin, güvenilir bir servis ömrüne sahip olmak için premium parçalardan yapılmasını sağlıyoruz. Farsoon, ürün ve personeliniz için güvenli bir ortam oluşturmak için inert gaz tedariki ve aşırı büyüklükte koruyucu filtre sistemleri içeren en yeni güvenlik sistemlerini içerir. Her şeyi, herhangi bir iş için erişilebilir bir fiyata yapıyoruz.

Açık Plaftorm

Farsoon, makinelerinin tamamen çalışma özgürlüğünü sağlayan tek lazer sinterleme sistemi üreticisidir. Çalışma özgürlüğü, makine parametreleri ve toz seçiminin, MLS üretimi söz konusu olduğunda önceden imkansız olan özgürlük ve esneklik seviyelerine izin veren kullanıcı için kilidinin açılması anlamına gelir. Farsoon, çözümünüzü bulmak için memnuniyetle uzman kimya tozlarına danışacaktır.

MAKİNE ÖZELLİKLERİ

  FS121M
External Dimensions (LxWxH) 1000×780×1700 mm
Build Cylinder Size1 (LxWxH) 120×120×100 mm (including build plate thickness)
Net Weight Approx. 700KG
Layer Thickness 0.02 - 0.08 mm
 Scanning Speed   Max. 15.2 m/s
Laser Type Fiber laser, 1×200W
Scanner High-precision three-axis digital galvo system
Focus Diameter Approx. 40μm, defocusing spot diameter 40-100μm
Average Inert Gas Consumption in Process  < 3 L/min. (Argon/Nitrogen)
Operating System 64 bit Windows 7
Comprehensive Software BuildStar®, MakeStar®
Key Software Features Open machine key parameters, real-time build parameter modification, three-dimensional visualization, diagnostic functions
Data File Format STL
Power Supply EUR/China: 220-230V,50/60Hz,3KVA, single-phase. US: transformer sold with machine
Operating Ambient Temperature 22-28℃
Materials FS 316L, FS CoCrMoW, FS CoCrMo, FS 17-4PH, FS CuSn10

1 İşlevsel yapı hacmi parçalara / malzemelere bağlıdır.